Váš život. Vaše cesta.

Nejsem guru ani spasitel. Jsem terapeut.
Nenabízím univerzální recepty na problémy, ani rychlé řešení čehokoliv.

Terapie není o mém názoru ani o mém egu. Je to celé o Vás.
Pomáhám, abyste řešení svých problémů našli sami a s důvěrou se dokázali opřít sami o sebe.
Abyste svůj život žili šťastněji, uvolněněji a spokojeněji.

1. Vy určujete téma i tempo

Na začátku si jasně stanovíme podmínky setkávání i to, jak poznáme, že Vám terapie dává to, co potřebujete. Kdykoliv můžete terapii přerušit nebo na ni znovu navázat. Téma terapie můžeme v jejím průběhu změnit, pokud zjistíme, že je to třeba.

2. Nedávám žádné rady

Chci, abyste zůstali sami sebou. Abyste věřili sami sobě, respektovali vlastní intuici a zkušenosti. Pomohu Vám zlepšit úroveň Vaší sebedůvěry a sebeúcty. Tyto změny jsou trvalé, protože vychází z Vás.

3. Pečlivě naslouchám a nesoudím 

Možná poprvé v životě budete mít možnost říci, co Vás trápí, čeho se obáváte, co Vás znejišťuje, jáká jsou Vaše hluboká přání nebo čeho chcete dosáhnout. U mne najdete naprosto bezpečné prostředí, kde Vás nebude nikdo soudit. A co je řečeno v rámci terapie, zůstává zásadně mezi námi. Ctím Vaše soukromí.

4. Nemanipuluji

Najdete odpovědi na Vaše otázky a vydáte se na cestu, která bude Vaše a půjdete po ní rádi. Ano, bude to pod mým vedením, ale já do procesu budu zasahovat jen jako průvodce. Provedu Vás Vašimi vědomými i nevědomými bolestmi a obtížemi s citem a současně tak, abyste našli cestu, která pro Vás bude schůdná.

5. Nevytvářím závislost

Naučíte se dosahovat Vašich cílů, postupně poroste Vaše sebedůvěra a časem mě už nebudete potřebovat. 
Stanete se silnými osobnostmi, které těší žít a dokážete se sami vyrovnat se vším, co Vám život přinese.

6. Neopouštím Vás

Občas všichni zapochybujeme nebo zakolísáme. I po ukončení terapie se můžeme kdykoliv znovu /na pár hodin/ setkat, abyste si mohli utřídit myšlenky a zase vyrazit na cestu, kterou jste si zvolili a kterou si přejete jít.

 

 

 

ÚHRADA SLUŽEB

Terapii či koučink uhradí i Váš zaměstnavatel, pokud jste registrovanými členy společnosti Benefity a.s. a Benefity Plus!

Lze platit i platební kartou v rámci tohoto benefitního programu.

Nepracuji ve smluvních vztazích se zdravotními pojišťovnami, má to ale mnoho výhod:

  • nepotřebujete doporučení lékaře
  • výrazně kratší čekací lhůty, než je obvyklé u smluvních partnerů pojišťoven (přes pojišťovnu čekací lhůta běžně i 4 měsíce a více)
  • chodíte na terapii tak často, jak potřebujete, nejste závislí na ochotě Vaší pojišťovny uhradit jen určitý počet hodin
  • není veden záznam ve Vaší zdravotní dokumentaci.

Za všech okolností zachovávám mlčenlivost o všech detailech terapeutického setkání či koučování. Vyjimkou je ohlašovací povinnost trestného činu daná zákonem.

 

 

 

 

 

 

Terapie poskytuji i online

Pokud cítíte úzkost, strach či nevíte, jak dál, zavolejte a společně se pokusíme najít řešení, které Vám bude fungovat. Terapie v délce 60 minut má stejnou kvalitu, jako osobní setkání. Můžete řešit své potíže v pohodlí svého domova.  Terapie probíhá přes Skype, WhatsApp, Messenger či jinou technologickou platformu dle domluvy. Na vše Vám bude vystaven daňový doklad. 

Cena za konzultaci (60 minut) 750,- Kč

 

Párová terapie bezpečně a v soukromí

Neriskujte vztah kvůli vzájemnému nepochopení. Při párové terapii můžete nahlédnout do toho, jak celou situaci vnímá váš partner/ka a co se v druhé straně opravdu děje. Povznesete se nad malichernosti a ujasníte si, co je pro vás i partnera/ku opravdu důležité. Na základě tohoto poznání uděláte kroky se vší rozvahou a smířením v sobě samých.

Cena za konzultaci (60 minut) 1200,- Kč

Číslo účtu: 1996381038/3030

 

 

 

Keith Rosen

Představte si, jak by vaše dny vypadaly, kdybyste byli motivováni radostí namísto pokusy udržet se vždy o krok napřed před možnými negativními důsledky.

Bernard Shaw

Nejcennější je pravda, kterou jsme sami objevili.

Seneca

Kdo neví, kam pluje jeho loď, tomu není žádný vítr příznivý.