REFERENCE

 
Accom Holding
Aero Vodochody
Altran
Continental
Fiamm
IBM
Murrelektronik
Penzijní fond ČS
Raiffeisen stavební
Savencia
Tchibo
Tokoz
Unicredit
Veracomp
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky
 

CO O NAŠÍ SPOLUPRÁCI ŘÍKAJÍ KLIENTI

Jsem velmi vděčná za možnost využití online terapií, které pan Ivo Kotek poskytuje. Navzdory vzdálenosti jsem měla příležitost obrátit se na skvělého psychoterapeuta, s jehož pomocí jsem našla cestu ven ze zamotaného klubka vlastních myšlenek a negativních pocitů. Díky terapiím, které jsme vedli přes skype, jsem znovu získala nadhled a cítím nesmírnou úlevu. Za to moc děkuji!

Lenka. H

 

Pan Ivo Kotek v naší organizaci pracuje jako psychoterapeut od roku 2018. Jeho klienty jsou rodiče s dětmi s poruchami autistického spektra (v rámci služeb raná péče a sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi). Poskytuje jak individuální, tak i párovou terapii dle aktuálních potřeb jednotlivých klientů. Naši klienti spolupráci s panem Kotkem hodnotí velmi pozitivně. S panem Kotkem bychom velmi rádi spolupracovali i v dalších letech.

 Ing. Mgr. Hana Janiková, MBA
Ředitelka, statutární zástupkyně a místopředsedkyně výboru, Rodinné integrační centrum z.s.

„Pan Kotek v naší firmě vedl 3 workshopy pro THP zaměstnance na téma komunikace, zvládání stresových situací a řízení změn, a to v r. 2018 a 2019. Účastníci získali nástroje, jak se dozvědět něco o svých návycích, programech chování a jak je vnímat v kontextu interakce s ostatními. Témata se nedotýkala pouze pracovního prostředí, ale byla zpracována s přesahem i do soukromého života.
Účastníci byli spokojeni, pan Kotek je příjemný lektor, se zájmem o to, aby naplnil požadavky zadavatele i účastníka.
Ráda ho doporučuji dalším klientům a přeji mnoho úspěchů.“

 

 Klára Hrotková
HR Manager, Fiamm Automotive Czech, a.s.

„Pan Kotek vedl pro naši společnost manažerský trénink na téma vztahová poselství v týmu. V rámci tohoto setkání jsme se věnovali budování autentické týmové koheze a principům vztahové dynamiky ve všech sociálních aspektech. Tento trénink měl u účastníků velmi pozitivní odezvu a budeme s panem Kotkem rádi spolupracovat na dalších aktuálních tématech“

 Monika Trsková
Area Sales Manager, Penzijní fond České spořitelny

„Pan Kotek patří mezi oblíbené a spolehlivé školitele.
Příprava na školení a výstupy jsou vždy na velmi dobré úrovni.

U dalších projektů bych neváhala s p. Kotkem znovu spolupracovat.“

 Mgr. Bc. Martina Lebedová
Team Leader, IBM Czech Republic

Celkově hodnotím přístup k účastníkům školení i samotnou metodiku, jakou byly vedeny tréninky pana Kotka, na vysoké profesionální úrovni.

Tréninky posunuly naše zaměstnance jak po profesní, tak i osobnostní stránce. Pozoruji zlepšení výkonů našich zaměstnanců a vzrostla také jejich spokojenost ve společnosti.

Určitě budu s panem Kotkem spolupracovat na dalších rozvojových programech pro naši společnost.

 Ing. Jan Vaněček
Vedoucí oddělení marketingu, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra

Pan Ivo Kotek nám v rámci firemního vzdělávání pomohl lépe uchopit týmovou spolupráci a komunikaci s našimi klienty. Díky tomu vidíme lepší obchodní výsledky. S panem Kotkem budeme spolupracovat i na dalších vzdělávacích programech.

 Mirka Blehová
ředitelka pobočky ve společnosti Raiffeisen stavební spořitelna

Ivo Kotka znám řadu let a spolupracuji s ním zejména v oblasti osobních manažerských školení. Oceňuji na něm především lidský pohled, zkušenosti a schopnost pojmenovat věci tak, jaké ve skutečnosti doopravdy jsou. Podobný smysl pro humor nám navíc dal příležitost se lépe poznat a prohloubit naši spolupráci i z osobního hlediska. Iva doporučuji všem, kteří mají buď zcela jasno a chtěli by se posunout, nebo třeba váhají a ještě hledají tu pravou cestu.

 Štěpán Feik
Business Development Manager, Veracomp

S Ivem Kotkem jsme přátelé již řadu let, ale o pracovních věcech jsme se vlastně nikdy pořádně nebavili. Jediné co jsem věděl, že provozuje poradenskou činnost, ale jakou, to jsem nevěděl. Proto jsem byl překvapený, když jsem se mu svěřil s problémy v oblasti motivace a řízení lidí, že mi dokáže pomoci.

Zprvu jsem se toho trochu obával, nechtěl jsem, aby do našeho přátelského vztahu zasahovala práce, ale brzy jsem poznal, že moje obavy byly zbytečné. To, v čem nám Ivo pomohl, bylo uvědomění si společných hodnot v konfrontaci s individuálními potřebami. Prostě, aby každý ve firmě vnímal sovou důležitost, potřebnost a zodpovědnost své práce.

Příjemným bonusem na závěr bylo, že změny, kterými jsme prošli, bylo možné hodnotit nejen ze subjektivního pohledu, ale jsou měřitelné například v podobě lepších obchodních výsledků.

 Jan Lála
ředitel společnosti Carton Cajon

Můj život provázely a provázejí chronické zdravotní potíže, spojené s psychickým vypětím a traumaty z dětství. Ivo Kotka jsem poznala před několika lety, na terapiích mi pomáhal hledat vnitřní rovnováhu a i mé zdraví se zlepšilo. Cítila jsem novou životní sílu a optimismus. Jeho laskavý lidský přístup a schopnosti mi pomohly najít vnitřní klid a sílu do dalšího života.

 Veronika R.

Ivo Kotek je skvelý psychoterapeut, rozhovory s ním mi pomohly zvýšit sebevědomí a hlavně si uvědomit, že se nemusím vždy podřizovat tomu, co po mě chce okolí, protože je to můj život a jen já rozhoduji, co v něm jak bude. Pomohl mi stát se mnohem silnějším člověkem a za to moc děkuji.

 Hana F.

Prožívala jsem těžké období a potřebovala jsem jaksi „nasměrovat, otevřít oči a probudit k životu“. Po úvodní návštěvě jsem začala docházet na 10 intenzivních setkání. Po každém jsem se cítila o poznání lépe a při odchodech domů jsem svět viděla trochu barevněji. Po skončení celé terapie se má situace výrazně zlepšila, po akutních problémech nebylo ani památky. S odstupem 3 let mohu potvrdit, že díky Ivovi jsem oči otevřela, svůj směr našla a k životu jsem se opravdu probudila díky jeho naprosto profesionálnímu, přesto velmi citlivému a empatickému přístupu. Setkání s Ivem patří v mém životě k těm zásadním a jeho práci mohu jen doporučit.

 Kateřina H.