Podporuji

Podporuji dlouhodobě Terezku, která trpí mozkovou obrnou. Zde je v krátkosti její příběh slovy její maminky Hanky Knappové:

Všechno vypadalo v naprostém pořádku. Pak doktoři při porodu nepoznali, že Terezka v břiše krvácí a de facto umírá. Nakonec ji vyndali císařským řezem a začal boj o život. Po třech náročných dnech a nocích Terezka přežila, ale odnesla to hlava.

To, jak moc byl mozek poškozený, jsme se dozvídali postupně. Říkali nám, že možná nepůjde na vysokou školu nebo to bude možná jen nějaké dys… Realita byla mnohem krutější. Po roce jsme se zpětně dozvěděli předpoklady, že bude upoutána na lůžko a bude mít invalidní vozík. Naštěstí nám to doktoři neřekli a my s nadějí a vírou začali makat.

Jenom díky tomu se s Terezkou domluvíme, i když nemluví. Dokonce dělá takové pokroky, že zkouší chodit a my věříme, že se to jednou povede. To, co opravdu funguje, bohužel pojišťovny nehradí. Péči zajišťujeme jenom díky darům a příspěvkům, které se nám podaří získat. Všem za to moc děkujeme. Bez toho by byla Terezka jenom ležáček.

Objednáním konzultace u mne  i vy můžete přispět na Terezku a udělat dva dobré skutky zároveň. Dáte si originální dárek a ještě přispějete na skvělou věc. 15% z ceny automaticky odchází na transparentní účet: 111003/5500. Variabilní symbol: 1801006. Účet u nadačního fondu Český mozek. Objednat se můžete telefonicky či mailem: 736 514 254, info@ivokotek.cz

Na vše Vám bude vystaven daňový doklad.