Ivo Kotek je skvelý psychoterapeut, rozhovory s ním mi pomohly zvýšit sebevědomí a hlavně si uvědomit, že se nemusím vždy podřizovat tomu, co po mě chce okolí, protože je to můj život a jen já rozhoduji, co v něm jak bude. Pomohl mi stát se mnohem silnějším člověkem a za to moc děkuji.
Další články z blogu
Urputná pozitivita
Prý je třeba zapomenout na minulost a upínat zrak k lepším zítřkům s pozitivním očekáváním. Zní to logicky, kdo by se chtěl vracet do minulosti? Dívat … více
V novém roce to dobré pro Vás
V rámci minulého roku jsem se často v rámci své psychoterapeutické praxe setkával také s otázkami víry, náboženství a sebedůvěry. Někdo přijal křesťan … více
Instantní kouč
Každý den jsme bombardováni nabídkami na “spasení“, rychlá a bezbolestná řešení a nabídkami na placená moudra instantních koučů, ideálně prostřednictv … více