Pár slov o mně

„Nejcennější je pravda, kterou jsme sami objevili.“ G.B. Shaw

Neřeknu vám, co je pro vás nejlepší. Naučím vás, jak sami najít cestu, která vás dovede do cíle. Takovou, na které zúročíte své znalosti a dovednosti.

Ať už ve skupinách nebo individuálně, kombinací psychoterapeutických postupů a soft skills tréninků, se výsledky dostaví rychleji, než byste očekávali.

K tomu mi pomáhá více než 20 let praxe na obchodních pozicích v nadnárodních společnostech – vím, jaké to je, prožil jsem si to.

Někdy to bolelo a přemýšlel jsem, jak lidem (a sobě) lépe porozumět. Proto jsem absolvoval kromě mnoha firemních školení i dlouhodobý psychoterapeutický výcvik… A nakonec u toho zůstal.

Dnes se věnuji firemním tréninkům a mám vlastní psychoterapeutickou praxi v Praze a Mirošovicích u Prahy.

Můj profesní profil najdete na síti Linkedin.

 

 

 

ÚHRADA SLUŽEB

Terapii či koučink uhradí i Váš zaměstnavatel, pokud jste registrovanými členy společnosti Benefity a.s. a Benefity Plus!

Lze platit i platební kartou v rámci tohoto benefitního programu.

Nepracuji ve smluvních vztazích se zdravotními pojišťovnami, má to ale mnoho výhod:

  • nepotřebujete doporučení lékaře
  • výrazně kratší čekací lhůty, než je obvyklé u smluvních partnerů pojišťoven (přes pojišťovnu čekací lhůta běžně i 4 měsíce a více)
  • chodíte na terapii tak často, jak potřebujete, nejste závislí na ochotě Vaší pojišťovny uhradit jen určitý počet hodin
  • není veden záznam ve Vaší zdravotní dokumentaci.

Za všech okolností zachovávám mlčenlivost o všech detailech terapeutického setkání či koučování. Vyjimkou je ohlašovací povinnost trestného činu daná zákonem.

 

 

 

Keith Rosen

Představte si, jak by vaše dny vypadaly, kdybyste byli motivováni radostí namísto pokusy udržet se vždy o krok napřed před možnými negativními důsledky.

Bernard Shaw

Nejcennější je pravda, kterou jsme sami objevili.

Seneca

Kdo neví, kam pluje jeho loď, tomu není žádný vítr příznivý.